A Darusín Kft megahatározó tevékenysége daruk és darupályák komplett tervezése, gyártása, szerelése, karbantartása, felújítása, illetve acélszerkezetek, acélszerkezetű épületek, csarnokok tervezése, gyártása, telepítése. Megbízóink részére komplex szolgáltatást nyújtunk, a tervezéstől a kivitelezésig. Cégfilozófiánk hangsúlyos eleme az üzletfeleink igényeinek maximális kielégítése. A Darusín Kft, mint Magyarország egyik legnagyobb acélszerkezet és emelőgép gyártással, illetve karbantartással foglalkozó cége dunaújvárosi központjába szakirányú végzettséggel rendelkező

Tervező mérnök

munkatársat keres

Amennyiben szereted a szakmai kihívásokat, nyitott vagy új ismeretek megszerzésére és csapatunk tagjaként szeretnéd kamatoztatni tudásod, csatlakozz hozzánk.

Feladatok

  • acélszerkezeti és gépészeti elemek tervezése
  • gyártmányterv készítés
  • helyszíni felmérések végzése
  • tervezési folyamatok (ajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása, ajánlatok műszaki értékelése, kivitelezés műszaki támogatása) tervezői szintű támogatása
  • belföldi-, és szükség esetén nemzetközi tervezési projektekben való részvétel
  • egyéb tervezői feladatok ellátása

Elvárások

  • szakirányú végzettség (építőmérnök, gépész mérnök)
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű szoftver ismeret, elsősorban: AutoCAD, AxisVM, MS Office
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás (nem feltétel, de előnyt jelent)
  • határozott fellépés, önállóság és terhelhetőség
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • jó tárgyaló és kommunikációs készség, képesség
  • eredményorientált szemlélet és gyakorlat
  • „B” kategóriájú jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (cafetéria, éves jutalom)
  • kellemes munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • változatos projektek (részvétel nemzetközi projektekben, csapatmunkában)
  • előre lépési lehetőség
  • továbbképzési lehetőség
  • hosszú távú munkahely